Wie zijn wij?

Op de Berkenschool zitten kinderen uit:

  • Hoogland
  • Kattenbroek
  • Nieuwland
  • Zielhorst
  • Vathorst

Op onze school werken:
27 teamleden en ongeveer 250 leerlingen

Onze school telt in het schooljaar 2022-2023:
10 groepen

Gemiddelde groepsgrootte:
26 leerlingen per groep

Opleidingsschool
De Berkenschool is opleidingsschool voor de lerarenopleiding van de Marnix Academie. Marnix-studenten doen bij ons hun stage.

NaamFoto
Eefje Oosterhof
Directeur
e.oosterhof@pcboamersfoort.nl
Sharon Paauwe
Intern Begeleider
s.paauwe@pcboamersfoort.nl
Amber Kappers
Onderwijsassistente
a.kappers@pcboamersfoort.nl
Jeanette Vermeulen
Onderwijsassistente en
vertrouwenspersoon
j.vermeulen@pcboamersfoort.nl
Loes Lamers
Onderwijsassistente
l.paans@pcboamersfoort.nl
 
Marieke de Graaf
Onderwijsassistente
m.degraaf@pcboamersfoort.nl
Ria Norberhuis
Administratie
r.norberhuis@pcboamersfoort.nl
 
Jan van Klaveren
Conciërge
j.vanklaveren@pcboamersfoort.nl
Mariska Dogterom
Schoolopleider
m.dogterom@pcboamersfoort.nl
Marlou Pul
Gymdocent

Docenten

NaamGroepFoto
Pieternel Zwarteveen
p.zwarteveen@pcboamersfoort.nl
1/2 a
Gaby Willemstijn
g.willemstijn@pcboamersfoort.nl
1/2 a
1/2 b
Regina Bokhorst
r.bokhorst@pcboamersfoort.nl
1/2 b
Giselle Haan
g.haan@pcboamersfoort.nl
3
Wendela Bouw
w.bouw@pcboamersfoort.nl
3
Sarah Bol
s.bol@pcboamersfoort.nl
4
Cheyenne van Riet
c.vanriet@pcboamersfoort.nl
4
Janet de Harder
j.deharder@pcboamersfoort.nl
5a
Janetta Wiggelinkhuizen
j.wiggelinkhuizen@pcboamersfoort.nl
5a
Stephanie Lamers
s.lamers@pcboamersfoort.nl
5b 
Fransisca Beekhuis
f.beekhuis@pcboamersfoort.nl
5b
6
Renate van Boggelen
r.vanboggelen@pcboamersfoort.nl
6
Marieke Foekens
m.foekens@pcboamersfoort.nl
7
Katie Smit
k.smit@pcboamersfoort.nl
7
Tamara Smit
t.smit@pcboamersfoort.nl
7/8
Hermien van Rijssen
h.vanrijssen@pcboamersfoort.nl
7/8
Danique Alfrink
d.alfrink@pcboamersfoort.nl
8

Interesse?

Bezoek onze school!