Wie zijn wij?

Op de Berkenschool zitten kinderen uit:

  • Hoogland
  • Kattenbroek
  • Nieuwland
  • Zielhorst
  • Vathorst

Op onze school werken:
27 teamleden en ongeveer 250 leerlingen

Onze school telt in het schooljaar 2021-2022:
10 groepen

Gemiddelde groepsgrootte:
26 leerlingen per groep

Opleidingsschool
De Berkenschool is opleidingsschool voor de lerarenopleiding van de Marnix Academie. Marnix-studenten doen bij ons hun stage.

NaamFoto
Eefje Oosterhof
Directeur
e.oosterhof@pcboamersfoort.nl
Els van Dalen
Intern Begeleider
e.vandalen@pcboamersfoort.nl
 
Sharon Paauwe
Intern Begeleider
s.paauwe@pcboamersfoort.nl
Hermien van Rijssen
Rekencoördinator/GDO-specialist
h.vanrijssen@pcboamersfoort.nl
Amber Kappers
Onderwijsassistente
a.kappers@pcboamersfoort.nl
Anouke Chamuleau
Onderwijsassistente
a.chamuleau@pcboamersfoort.nl
Loes Lamers
Onderwijsassistente
l.paans@pcboamersfoort.nl
 
Marieke de Graaf
Onderwijsassistente
m.degraaf@pcboamersfoort.nl
Jan van Klaveren
Conciërge
j.vanklaveren@pcboamersfoort.nl
Joke de Weerd
Administratie
j.deweerd@pcboamersfoort.nl
Marlou Pul
Gymdocent

Docenten

NaamGroepFoto
Pieternel Zwarteveen
p.zwarteveen@pcboamersfoort.nl
1/2 a
Mieke Huster
m.huster@pcboamersfoort.nl
1/2 a
1/2 b
Regina Bokhorst
r.bokhorst@pcboamersfoort.nl
1/2 b
Giselle Haan
g.haan@pcboamersfoort.nl
3
Wendela Bouw
w.bouw@pcboamersfoort.nl
3
Jeanette Vermeulen j.vermeulen@pcboamersfoort.nl4a
Gaby Willemstijn
g.willemstijn@pcboamersfoort.nl
4a
Sarah Bol
s.bol@pcboamersfoort.nl
4b
Cheyenne van Riet
c.vanriet@pcboamersfoort.nl
4b
Janet de Harder
j.deharder@pcboamersfoort.nl
5
Janetta Wiggelinkhuizen
j.wiggelinkhuizen@pcboamersfoort.nl
5
Marieke Foekens
m.foekens@pcboamersfoort.nl
6

Fransisca Beekhuis
f.beekhuis@pcboamersfoort.nl

6
Renate van Boggelen
r.vanboggelen@pcboamersfoort.nl
6/7
Katie Smit
k.smit@pcboamersfoort.nl
6/7
Danique Alfrink
d.alfrink@pcboamersfoort.nl
7
Mariska Dogterom
m.dogterom@pcboamersfoort.nl
8
Tamara van Roekel
t.smit@pcboamersfoort.nl
8

Interesse?

Bezoek onze school!