Wie zijn wij?

Op de Berkenschool zitten kinderen uit:

  • Hoogland
  • Kattenbroek
  • Nieuwland
  • Zielhorst
  • Vathorst

Op onze school werken:
27 teamleden en ongeveer 250 leerlingen

Onze school telt in het schooljaar 2019-2020:
10 groepen

Gemiddelde groepsgrootte:
27 leerlingen per groep

Opleidingsschool
De Berkenschool is opleidingsschool voor de lerarenopleiding van de Marnix Academie. Marnix-studenten doen bij ons hun stage.

NaamWerkdagen
Eefje Oosterhof
Directeur
e.oosterhof@pcboamersfoort.nl
maandag t/m donderdag
Els van Dalen
Intern Begeleider
e.vandalen@pcboamersfoort.nl
dinsdag t/m vrijdag
Amber Kappers
Onderwijsassistente
a.kappers@pcboamersfoort.nl
maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagochtend
Anouke Chamuleau
Onderwijsassistente
a.chamuleau@pcboamersfoort.nl
maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagochtend
Loes Lamers
Onderwijsassistente
l.paans@pcboamersfoort.nl
maandag- en vrijdagochtend
Marieke de Graaf
Onderwijsassistente
m.degraaf@pcboamersfoort.nl
dinsdag en woensdag
Jan van Klaveren
Conciërge
j.vanklaveren@pcboamersfoort.nl
maandag-, dinsdag-, woensdagochtend, donderdag- en vrijdagmiddag
Joke de Weerd
Administratie
j.deweerd@pcboamersfoort.nl
maandag en donderdag

Docenten

NaamGroepWerkdagen
Mieke Huster
m.huster@pcboamersfoort.nl
1/2 amaandag t/m woensdag
Giselle Haan
g.haan@pcboamersfoort.nl
1/2 adonderdag
Wendela Bouw

w.bouw@pcboamersfoort.nl
1/2 bmaandag en dinsdag
Regina van Bokhorst r.vanbokhorst@pcboamersfoort.nl1/2 bwoensdag t/m vrijdag
Giselle Haan
g.haan@pcboamersfoort.nl
1/2 cmaandag en vrijdag
Pieternel Zwarteveen p.zwarteveen@pcboamersfoort.nl1/2 cdinsdag t/m donderdag
Fransisca Beekhuis f.beekhuis@pcboamersfoort.nl3maandag t/m vrijdag
Janetta Wiggelinkhuizen j.wiggenlinkhuizen@pcboamersfoort.nl4maandag en dinsdag
Gaby Willemstijn g.willemstijn@pcboamersfoort.nl4woensdag t/m vrijdag
Marieke Foekens m.foekens@pcboamersfoort.nl4/5maandag en dinsdag
Janet de Harder j.deharder@pcboamersfoort.nl4/5woensdag t/m vrijdag
Sharon Paauwe s.paauwe@pcboamersfoort.nl5maandag en woensdag
Sandra Bruinekreeft s.bruinekreeft@pcboamersfoort.nl5dinsdag, donderdag en vrijdag
Jeanette Vermeulen j.vermeulen@pcboamersfoort.nl6maandag t/m woensdag
Annemiek van Slooten a.vanslooten@pcboamersfoort.nl6donderdag en vrijdag
Mariska Dogterom m.dogterom@pcboamersfoort.nl7maandag
Hermien van Rijssen h.vanrijssen@pcboamersfoort.nl7dinsdag t/m vrijdag
Suzanne van Steen s.vansteen@pcboamersfoort.nl8maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Mariska Dogterom m.dogterom@pcboamersfoort.nl8dinsdag

Interesse?

Bezoek onze school!