Interesse in onze school?

Wilt u meer weten over onze school en een kijkje nemen in de lokalen en op het schoolplein? U bent van harte welkom! Bel gerust voor een oriënterend gesprek of kom langs op onze open dag.
Dit schooljaar is onze open dag op vrijdagochtend 10 maart.

Op dit moment hebben wij geen plek voor nieuwe leerlingen in de groepen 6, 7 en 8.

Aanmelden rond 2,5 jaar
Het is verstandig om uw kind aan te melden als het zo’n 2,5 jaar oud is. U kunt hiervoor het vooraanmeldformulier invullen. Ingevulde formulieren kunt u mailen naar berkenschool@pcboamersfoort.nl. Heeft u binnen een week nog geen reactie van ons ontvangen, willen wij u vragen om ons telefonisch te benaderen. U kunt het formulier ook persoonlijk afgeven bij één van de leerkrachten of bij de directie. Uw kind komt dan op de lijst met vooraanmeldingen. Als u al een kennismakingsgesprek heeft gehad, krijgt u vanzelf een aanmeldformulier toegestuurd. Dit ontvangt u na de derde verjaardag van uw kind. Mocht u nog geen gesprek hebben gehad dan nodigen we u hiervoor uit.

Interesse?

Bezoek onze school!