Interesse in onze school?

Bent u benieuwd naar onze school? Bel gerust voor een oriënterend gesprek of kom langs op één van onze informatieochtenden/open dag.

Wij adviseren om uw kind aan te melden rond de leeftijd van 2,5 jaar. U kunt hiervoor het vooraanmeldformulier invullen. Ingevulde formulieren mogen worden gemaild naar berkenschool@pcboamersfoort.nl. U mag het natuurlijk ook even persoonlijk afgeven bij één van de leerkrachten of de directie.
Uw kind komt dan op de lijst met vooraanmeldingen. Wanneer u al een kennismakingsgesprek heeft gehad, krijgt u vanzelf een aanmeldformulier toegestuurd na de derde verjaardag van uw kind. Anders wordt u uitgenodigd voor een gesprek.

Inloopochtend 2020-2021

In het schooljaar 2020-2021 organiseert de Berkenschool weer twee inloopochtenden en een open dag. Op deze dagen bent u tussen 8.15 en 12.00 uur van harte welkom om kennis te maken.
In verband met COVID-19 zullen wij, voor u en onze gezondheid, een gezondheidscheck doen voordat u de school binnenkomt.

  • Woensdag 14 oktober 2020
  • Woensdag 13 januari 2021
  • Vrijdag 12 maart 2021 (open dag op alle scholen in Amersfoort)

Interesse?

Bezoek onze school!