Interesse in onze school?

Bent u benieuwd naar onze school? Bel gerust voor een oriënterend gesprek of kom langs op één van onze informatieochtenden/open dag.

Wij adviseren om uw kind aan te melden rond de leeftijd van 2,5 jaar. U kunt hiervoor het vooraanmeldformulier invullen. Ingevulde formulieren mogen worden gemaild naar berkenschool@pcboamersfoort.nl. U mag het natuurlijk ook even persoonlijk afgeven bij één van de leerkrachten of de directie.
Uw kind komt dan op de lijst met vooraanmeldingen. Wanneer u al een kennismakingsgesprek heeft gehad, krijgt u vanzelf een aanmeldformulier toegestuurd na de derde verjaardag van uw kind. Anders wordt u uitgenodigd voor een gesprek.

Jouw kind op de Berkenschool?

Voor schooljaar 2021-2022 hebben wij nog ruimte voor de kinderen van geboortejaar 2017 en later. 
Ook hebben we ruimte voor kinderen in de groepen 3, 4, 6 en 7.

Inloopochtend 2020-2021

In het schooljaar 2020-2021 organiseert de Berkenschool geen inloopochtenden in verband met COVID-19. Wij willen u vragen te bellen voor een individuele afspraak. 
Voor uw en onze gezondheid zullen wij een gezondheidscheck doen voordat u de school binnenkomt.

  • O.v.b. vrijdag 12 maart 2021 (open dag op alle scholen in Amersfoort)

Interesse?

Bezoek onze school!