Interesse in onze school?

Wilt u meer weten over onze school en een kijkje nemen in de lokalen en op het schoolplein? U bent van harte welkom! Bel gerust voor een oriënterend gesprek of kom langs op onze open dag.
Dit schooljaar is onze open dag op vrijdagochtend 8 maart van 9.00 uur tot 12.00 uur.

Op dit moment hebben wij geen plek voor nieuwe leerlingen in de groepen 7 en 8.

Aanmelden vanaf 3 jaar
In Amersfoort is de afspraak dat kinderen vanaf 3 jaar worden aangemeld op een basisschool. Mocht u ons voor het derde jaar al willen laten weten dat u uw kind bij ons op school wilt gaan aanmelden, dan kunt u hiervoor het interesseformulier invullen. Ingevulde formulieren kunt u mailen naar berkenschool@pcboamersfoort.nl. Heeft u binnen een week nog geen reactie van ons ontvangen, dan willen wij u vragen om ons telefonisch te benaderen. U kunt het formulier ook persoonlijk afgeven bij één van de leerkrachten of bij de directie. Als u al een kennismakingsgesprek heeft gehad, krijgt u vanzelf een aanmeldformulier toegestuurd. Dit ontvangt u na de derde verjaardag van uw kind. Mocht u nog geen gesprek hebben gehad dan nodigen we u hiervoor uit.

Interesse?

Bezoek onze school!